Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1297
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Ostrovia Ostrów - Olimp Grodków 28-29
poniedziałek, 15 grudnia 2014 11:46 | Email
Piłka ręczna - II liga |
OSTROVIA OSTRÓW - OLIMP GRODKÓW 28-29 (13-15)
Ostrovia: Adamczyk, Tarko - Dutkiewicz (5), Tomczak (4), Staniek (4), Galewski (4), Bałwas (4), Kierzek (3), Klara (3), Wojciechowski (1), Czerwiński, Jaruzel, Pernak, BielecOlimp: Romantowski, Wasiewicz, Łągiewka - Górny (1), Kolanko (2), Żubrowski (1), Chmiel (3), Gradowski (9), P. Biernat, Bujak (4), Ogorzolec (2), T. Biernat (7), M. Biernat, Maciejewski.
Piszą inni ...
NTO
0
Dodaj komentarz