Login
Znajdź w serwisie
Najpopularniejsze
- Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce 1-4
- Polonia Prószków - LZS Raszowa 0-1
- Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 0-4
- Odra II Opole - Polonia Karłowice 10-0
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3
- Unia Głuchołazy - LKS Goświnowice 1-0
- Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice 1-2
- LZS Walce - MKS Gogolin 0-0
- LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7418
Stal Zawadzkie - 2532
Victoria Chrościce - 1779
Borussia Dortmund - 1629
Odra Koźle - 1413
Hertha Berlin - 1333
Unia Kolonowskie - 1283
Małapanew Ozimek - 1235
Beskidy Bielsko-Biała - 1010
Anglia - 970
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Gwarek Tarnowskie Góry - Raków II Częstochowa 0-0
poniedziałek, 07 listopada 2022 21:20 | Email
Piłka nożna - IV liga |
GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - RAKÓW II CZĘSTOCHOWA 0-0 (0-0)
Gwarek Tarnowskie Góry: Neison Antunes Pereira (62 Michał Rakowiecki), Mateusz Bąk, Kacper Będzieszak, Michał Biskup, Maciej Borycka, Błażej Czuban (76 Mateusz Bednorz), Sebastian Pączko (62 Mateusz Urbański), Marcel Pleban, Mateusz Prochoń, Jakub Siga, Jakub TrojanowskiRaków II Częstochowa: Adrián Balboa, Michał Czekaj, Xavier Dziekoński, Łukasz Furtak, Tobiasz Kubik (52 Szymon Rygiel), Oliwier Kucharczyk, Piotr Malinowski, Łukasz Mazurek (61 Jakub Bator), Przemysław Mizgała (46 Jakub Wireński), Przemysław Oziębała, Szymon Zielonka
Delegat: Bogusław Walica, Obserwator: Dagobert Kroll, Sędzia asystent 2: Bartosz Jeż, Sędzia asystent 1: Łukasz Jakubski, Sędzia główny: Maciej Węgrzyk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz