Login
Najpopularniejsze
- Górnik II Zabrze - Polonia Słubice 4-0
- LZS Ścinawa Nyska - Unia Krapkowice 0-8
- Motor Lublin - Puszcza Niepołomice 0-0
- Znicz Pruszków - Kotwica Kołobrzeg 4-0
- Olimpia Elbląg - Wieczysta Kraków 0-3
- Stal Rzeszów - Odra Opole 2-2
- GKS Tychy - LKS Nieciecza 0-2
- LZS Racławiczki - KS Twardawa 2-1
- Piast Strzelce Op. - LZS Walce 2-5
- LZS Jasienica G. - LKS Rusocin 4-2
Top kluby
Oderka Opole - 7531
Stal Zawadzkie - 2652
Victoria Chrościce - 1846
Borussia Dortmund - 1694
Odra Koźle - 1472
Hertha Berlin - 1390
Unia Kolonowskie - 1342
Małapanew Ozimek - 1296
Beskidy Bielsko-Biała - 1066
Anglia - 1022
Najnowsze terminarze
-
Liga MW (Tenis stołowy) -
III liga (Tenis stołowy) -
II liga (Tenis stołowy) -
II liga kobiet (Tenis stołowy) -
I liga kobiet (Tenis stołowy) -
I liga (Tenis stołowy) -
Juniorzy III liga Racibórz - Rybnik (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice (Piłka nożna) -
IV liga kobiet Katowice (Piłka ręczna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Odra Opole - Raków Częstochowa 1-0
poniedziałek, 27 maja 2024 11:01 | Email
Piłka nożna - Juniorzy - CLJ |
ODRA OPOLE - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 1-0 (0-0)
1-0 90+5min. Michał Osipiak (karny)
Odra Opole: Kacper Buniak (90 Jan Sakson), Jan Drużbicki, Adam Fąferko, Paweł Krysiak, Filip Kupczyk (46 Maksymilian Kwieciński), Tomasz Marciniak (75 Jan Dębski), Michał Osipiak, Gracjan Sanecki (55 Krzysztof Duliniec), Szymon Szkliński, Marco Wollny, Oskar Zawada (77 Bartosz Chaszczewski)Raków Częstochowa: Mateusz Andruszko, Kacper Chruściński, Oliwier Długosz (56 Dawid Pietruszka), Fabian Gacek (76 Maciej Suski), Mateusz Głowiński (77 Patryk Grabowski), Kacper Jureczko, Nikodem Kitowski, Jakub Mikołajczyk, Oskar Siwkowski, Tomasz Szczepaniak (84 Emanuel Gibała), Leon Ziętek
Obserwator: Michał Zając, Sędzia asystent 2: Wojciech Michalak, Sędzia asystent 1: Wojciech Sikora, Sędzia główny: Eliasz Pawlak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz