Login
Najpopularniejsze
- MKS Myszków - ROW Rybnik 1-2
- Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Podlesianka Katowice 0-2
- Źródło Krośnica - LZS Zębowice 1-0
- KS Cisowa - LZS Obrowiec 2-2
- Czarni Sucha Góra - Sośnica Gliwice 0-5
- Podlesianka Katowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1
- Terminarz - III liga Piłka nożna
- Forteca Świerklany - GKS II Jastrzębie 3-2
- ROW Rybnik - MKS Myszków 2-2
- Swornica Czarnowąsy - LZS Rudniki 2-2
Top kluby
Oderka Opole - 7454
Stal Zawadzkie - 2564
Victoria Chrościce - 1809
Borussia Dortmund - 1655
Odra Koźle - 1436
Hertha Berlin - 1357
Unia Kolonowskie - 1308
Małapanew Ozimek - 1260
Beskidy Bielsko-Biała - 1033
Anglia - 993
Najnowsze terminarze
-
Klasa W Żywiec-Skoczów (6) (Piłka nożna) -
Klasa W Tychy-B.Biała (5) (Piłka nożna) -
Klasa W Katowice-Sosnowiec (4) (Piłka nożna) -
Klasa W Racibórz-Rybnik (3) (Piłka nożna) -
Klasa W Lubliniec-Częstochowa (2) (Piłka nożna) -
Klasa W Bytom-Zabrze (1) (Piłka nożna) -
Puchar Polski (Piłka nożna) -
Klasa A Opole 6 (Piłka nożna) -
Klasa A Opole 5 (Piłka nożna) -
Klasa A Opole 4 (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Piłka ręczna - III liga
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
|
Zew Świebodzin - UKS Kąty Wrocławskie 32-28
niedziela, 02 kwietnia 2023 06:03 | Email
ZEW ŚWIEBODZIN - UKS KĄTY WROCŁAWSKIE 32-28 (11-12)Zew Świebodzin: Arkadiusz Bosy, Przemysław Bryza, Jakub Cenin, Maciej Cenin, Wojciech GaweŁ, Jędrzej JasiŃski, Szymon Kobeszko, Marcin KozŁowski, Marek Kwiatkowski, Daniel Mieszkian, Kamil Nogajewski, Marcin Nowicki, Mikołaj Pielichowski, Jakub PiwoŃski, Maksymilian Rudnicki, Tomasz ŚwiĘsUKS Kąty Wrocławskie: Konrad Andrzejewski, Bartosz Andrzejewski, Maciej Batura, Paweł Furman, Kacper GoŁda, Oliwier Kalinowicz, Adrian Kazimierczak, Michał Kowalik, Dawid KrÓl, Piotr Massopust, Krzysztof Ostrowski, Sebastian OstrÓwka, Patryk Rogaczewski, Bartosz Serafin, Tomasz Wasilewicz, Michał Wysocki Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|
|||||||||||||
|
Dodaj komentarz