- Drama Kamieniec - KS Grzybowice 3-7
- KS Kąty Wrocławskie - Bór Oborniki Śl. 40-20
- Grunwald Ruda Śl. - SRS Przemyśl 35-38
- Pomologia Prószków - MKS Gogolin 2-1
- Rzemiosło Dziewkowice - Źródło Krośnica 1-4
- OKS Olesno - LZS Chrząszczyce 7-3
- Start Namysłów - Stal Zawadzkie 0-1
- Rozbark Bytom - Unia Świerklaniec 3-0
- Zew Świebodzin - Orlik Brzeg 43-18
- ŚKPR Świdnica - KS Kąty Wrocławskie 24-36
-
Juniorzy III liga Bytom wiosna (Piłka nożna) -
Juniorzy III liga Racibórz - Rybnik wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 10 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 9 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Zmiana lidera

Piłka nożna - IV liga |
Osiemnasta kolejka IV ligi przyniosła zmianę lidera. Po długiej dominacji Polonia Bytom ustąpiła miejsca Odrze Opole. Bytomianie dostali zadyszki i przez ostatnie kolejki systematycznie trwonili sporą przewagę, jaką sobie wypracowali w pierwszych meczach. Jeszcze na początku drugiej połowy wydawało się, że pozycja lidera jest niezagrożona. Polonia prowadziła w Pawłowicach 2-1, a Odra właśnie straciła bramkę i przegrywała w Częstochowie 0-1. Później jednak Odra postawiła na swoim i zdobyła kolejne dwa gole ostatecznie wygrywając 2-1, a Polonia dwie bramki straciła i przegrała 2-3.
Nowym liderem została Odra Opole, która wyprzedza teraz Polonię o 3 punkty, a Ruch Zdzieszowice o 4. Ruch wygrał skromnie ze Skalnikiem Gracze 1-0, ale najważniejsze są punkty i zwycięstwo, a te Ruch kolekcjonuje bardzo skutecznie, dlatego trzecie miejsce Ruchu nie jest dziełem przypadku. Stal Bielsko równie skromnie wygrała z Szombierkami, a Rekord Bielsko pokonał drużynę Czańca 3-0.
W strefie zagrożonych Podbeskidzie wygrało z Ozimkiem, Grunwald Ruda zremisował z rezerwą Chorzowa, Swornica podzieliła się punktami w Wesołą, a Piast Gliwice uległ Jastrzębiu 1-2. Sytuacja Ozimka, Skalnika i Piasta staje się dramatyczna, pozostałe drużyny na razie trzymają kontakt z resztą grupy.