Login
Najpopularniejsze
- Piast Gorzów Śl. - Motor Praszka 3-3
- Javafit Sosnowiec - UKS Sławków 1-5
- Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze 0-3
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Racłavia Racławice - Otmęt Krapkowice 1-2
- Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 4-3
- Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-2
- Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice 2-2
- Widzew Łódź - Piast Gliwice 1-0
- MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7426
Stal Zawadzkie - 2540
Victoria Chrościce - 1786
Borussia Dortmund - 1636
Odra Koźle - 1420
Hertha Berlin - 1341
Unia Kolonowskie - 1291
Małapanew Ozimek - 1243
Beskidy Bielsko-Biała - 1017
Anglia - 978
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Klasa W Opole (1985/1986)
Klasa W Opole | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | KKS Kluczbork | 0 | 51 | 56 | - | 21 |
2. | Małapanew Ozimek | 0 | 50 | 63 | - | 14 |
3. | Skalnik Tarnów | 0 | 33 | 42 | - | 30 |
4. | Unia Krapkowice | 0 | 33 | 57 | - | 49 |
5. | Stal Nysa | 0 | 32 | 44 | - | 37 |
6. | Odra II Opole | 0 | 31 | 38 | - | 34 |
7. | Włókniarz Kietrz | 0 | 30 | 38 | - | 38 |
8. | Unia Tułowice | 0 | 29 | 43 | - | 51 |
9. | Stal Brzeg | 0 | 28 | 47 | - | 38 |
10. | Spartan Grudynia | 0 | 27 | 50 | - | 46 |
11. | Pogoń Prudnik | 0 | 27 | 40 | - | 50 |
12. | Ruch Zdzieszowice | 0 | 25 | 40 | - | 53 |
13. | Stal Zawadzkie | 0 | 24 | 28 | - | 40 |
14. | LZS Ujazd | 0 | 24 | 49 | - | 62 |
15. | Start Namysłów | 0 | 21 | 30 | - | 62 |
16. | Unia Murów | 0 | 15 | 27 | - | 67 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |