Login
Najpopularniejsze
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5-0
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
Top kluby
Oderka Opole - 7429
Stal Zawadzkie - 2543
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - III liga (1968/1969)
III liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urania Ruda Śl. | 0 | 43 | 49 | - | 18 |
2. | Wyzwolenie Chorzów | 0 | 39 | 36 | - | 19 |
3. | Odra Wodzisław | 0 | 39 | 37 | - | 23 |
4. | Metal Kluczbork | 0 | 37 | 36 | - | 25 |
5. | Górnik Radlin | 0 | 35 | 35 | - | 19 |
6. | Pogoń Prudnik | 0 | 35 | 37 | - | 27 |
7. | Otmęt Krapkowice | 0 | 34 | 42 | - | 26 |
8. | Grunwald Ruda Śl. | 0 | 31 | 51 | - | 41 |
9. | Lotnik Wrocław | 0 | 30 | 51 | - | 44 |
10. | Sparta Zabrze | 0 | 29 | 31 | - | 28 |
11. | Piast Nowa Ruda | 0 | 29 | 32 | - | 32 |
12. | Stal Nysa | 0 | 28 | 28 | - | 36 |
13. | Odra II Opole | 0 | 27 | 39 | - | 38 |
14. | Stilon Gorzów Wlkp. | 0 | 16 | 26 | - | 72 |
15. | Ślęza Wrocław | 0 | 15 | 30 | - | 63 |
16. | Promień Żary | 0 | 13 | 26 | - | 75 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |