Login
Najpopularniejsze
- Piast Gorzów Śl. - Motor Praszka 3-3
- Javafit Sosnowiec - UKS Sławków 1-5
- Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze 0-3
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Racłavia Racławice - Otmęt Krapkowice 1-2
- Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 4-3
- Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice 2-2
- Widzew Łódź - Piast Gliwice 1-0
- Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-2
- MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7426
Stal Zawadzkie - 2540
Victoria Chrościce - 1786
Borussia Dortmund - 1636
Odra Koźle - 1420
Hertha Berlin - 1341
Unia Kolonowskie - 1291
Małapanew Ozimek - 1243
Beskidy Bielsko-Biała - 1017
Anglia - 978
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka halowa - Zawadzkie grupa A (2010/2011)
Zawadzkie grupa A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pasjonaci Stal Zawadzkie | 7 | 19 | 33 | - | 6 |
2. | Start Dobrodzień | 7 | 18 | 47 | - | 15 |
3. | Orlik Team Zawadzkie | 7 | 12 | 30 | - | 23 |
4. | Mrówka Opole | 7 | 12 | 20 | - | 33 |
5. | Armasz Grodzisko | 7 | 9 | 23 | - | 18 |
6. | Naprzód Jemielnica | 7 | 9 | 27 | - | 31 |
7. | Ogrodzenie Czarków | 7 | 4 | 20 | - | 36 |
8. | KS Potempa | 7 | 0 | 14 | - | 52 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2010-11-23 - 00:00 | 1 | KS Potempa - Armasz Grodzisko | 1-8 |
2010-11-23 - 00:00 | 1 | Mrówka Opole - Pasjonaci Stal Zawadzkie | 1-6 |
2010-11-27 - 00:00 | 1 | Ogrodzenie Czarków - Naprzód Jemielnica | 3-6 |
2010-11-27 - 00:00 | 1 | KS Potempa - Pasjonaci Stal Zawadzkie | 0-9 |
2010-11-30 - 00:00 | 2 | Start Dobrodzień - Armasz Grodzisko | 3-1 |
2010-12-02 - 00:00 | 2 | Mrówka Opole - Orlik Team Zawadzkie | 0-5 |
2010-12-07 - 00:00 | 2 | Pasjonaci Stal Zawadzkie - Ogrodzenie Czarków | 1-1 |
2010-12-09 - 00:00 | 2 | KS Potempa - Mrówka Opole | 2-3 |
2010-12-11 - 00:00 | 3 | Start Dobrodzień - Naprzód Jemielnica | 9-2 |
2010-12-11 - 00:00 | 3 | Armasz Grodzisko - Ogrodzenie Czarków | 8-1 |
2010-12-14 - 00:00 | 3 | Orlik Team Zawadzkie - Armasz Grodzisko | 4-6 |
2010-12-16 - 00:00 | 3 | Pasjonaci Stal Zawadzkie - Naprzód Jemielnica | 6-1 |
2010-12-16 - 00:00 | 4 | Mrówka Opole - Ogrodzenie Czarków | 6-3 |
2010-12-18 - 00:00 | 4 | Orlik Team Zawadzkie - Start Dobrodzień | 0-2 |
2010-12-21 - 00:00 | 4 | KS Potempa - Naprzód Jemielnica | 5-9 |
2011-01-08 - 00:00 | 4 | Armasz Grodzisko - Pasjonaci Stal Zawadzkie | 0-3 v.o. |
2011-01-08 - 00:00 | 5 | Ogrodzenie Czarków - KS Potempa | 4-3 |
2011-01-11 - 00:00 | 5 | Orlik Team Zawadzkie - KS Potempa | 7-1 |
2011-01-13 - 00:00 | 5 | Start Dobrodzień - Ogrodzenie Czarków | 6-4 |
2011-01-15 - 00:00 | 5 | Armasz Grodzisko - Naprzód Jemielnica | 0-3 v.o. |
2011-01-15 - 00:00 | 6 | Orlik Team Zawadzkie - Pasjonaci Stal Zawadzkie | 3-6 |
2011-01-18 - 00:00 | 6 | Pasjonaci Stal Zawadzkie - Start Dobrodzień | 2-0 |
2011-01-18 - 00:00 | 6 | Mrówka Opole - Naprzód Jemielnica | 3-2 |
2011-01-25 - 00:00 | 6 | Mrówka Opole - Start Dobrodzień | 4-15 |
2011-01-25 - 00:00 | 7 | Orlik Team Zawadzkie - Ogrodzenie Czarków | 6-4 |
2011-01-27 - 00:00 | 7 | Armasz Grodzisko - Mrówka Opole | 0-3 v.o. |
2011-01-29 - 00:00 | 7 | KS Potempa - Start Dobrodzień | 2-12 |
2011-01-29 - 00:00 | 7 | Orlik Team Zawadzkie - Naprzód Jemielnica | 5-4 |