Login
Najpopularniejsze
- Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce 1-4
- Polonia Prószków - LZS Raszowa 0-1
- Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 0-4
- Odra II Opole - Polonia Karłowice 10-0
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3
- Unia Głuchołazy - LKS Goświnowice 1-0
- Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice 1-2
- LZS Walce - MKS Gogolin 0-0
- LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7418
Stal Zawadzkie - 2532
Victoria Chrościce - 1779
Borussia Dortmund - 1629
Odra Koźle - 1413
Hertha Berlin - 1333
Unia Kolonowskie - 1283
Małapanew Ozimek - 1235
Beskidy Bielsko-Biała - 1010
Anglia - 970
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka halowa -
Kluczbork II liga,
2010/2011
Kolejka 1 | ||
28-11-2010 (N) - 00:00 | Ocynkownia Śląsk - LZS Kujakowice | 1-3 |
28-11-2010 (N) - 00:00 | Urząd Miejski - Fisie | 1-2 |
28-11-2010 (N) - 00:00 | Rybaczówka Czerwone Diabły - Italia | 1-3 |
28-11-2010 (N) - 00:00 | Fisie - Juniorzy Młodsi | 7-0 |
28-11-2010 (N) - 00:00 | Italia - Propasz | 1-2 |
28-11-2010 (N) - 00:00 | Rybaczówka Czerwone Diabły - Urząd Miejski | 1-2 |
28-11-2010 (N) - 00:00 | Juniorzy Młodsi - Propasz | 3-1 |
28-11-2010 (N) - 00:00 | Italia - Fisie | 1-0 |
28-11-2010 (N) - 00:00 | LZS Borkowice - Kaniak | 2-1 |
28-11-2010 (N) - 00:00 | LZS Borkowice - Kac Vegas | 1-2 |
28-11-2010 (N) - 00:00 | Kaniak - Grzechotniki | 2-2 |
28-11-2010 (N) - 00:00 | Ocynkownia Śląsk - Kac Vegas | 1-4 |
28-11-2010 (N) - 00:00 | LZS Kujakowice - LZS Borkowice | 2-1 |
28-11-2010 (N) - 00:00 | Kaniak - Ocynkownia Śląsk | 1-0 |
28-11-2010 (N) - 00:00 | Grzechotniki - LZS Kujakowice | 3-1 |
Kolejka 2 | ||
12-12-2010 (N) - 00:00 | Grzechotniki - Ocynkownia Śląsk | 8-1 |
12-12-2010 (N) - 00:00 | Italia - Kaniak | 2-1 |
12-12-2010 (N) - 00:00 | Juniorzy Młodsi - LZS Kujakowice | 3-0 |
12-12-2010 (N) - 00:00 | Fisie - Ocynkownia Śląsk | 2-0 |
12-12-2010 (N) - 00:00 | Grzechotniki - Italia | 4-1 |
12-12-2010 (N) - 00:00 | Kaniak - Fisie | 0-4 |
12-12-2010 (N) - 00:00 | Ocynkownia Śląsk - Italia | 2-3 |
12-12-2010 (N) - 00:00 | Fisie - LZS Borkowice | 0-1 |
12-12-2010 (N) - 00:00 | Rybaczówka Czerwone Diabły - Kac Vegas | 1-0 |
12-12-2010 (N) - 00:00 | Propasz - Kaniak | 1-0 |
12-12-2010 (N) - 00:00 | Juniorzy Młodsi - Kac Vegas | 3-1 |
12-12-2010 (N) - 00:00 | Propasz - LZS Borkowice | 4-2 |
12-12-2010 (N) - 00:00 | Rybaczówka Czerwone Diabły - Grzechotniki | 1-1 |
12-12-2010 (N) - 00:00 | Juniorzy Młodsi - Kaniak | 1-2 |
12-12-2010 (N) - 00:00 | Propasz - Kac Vegas | 0-0 |
12-12-2010 (N) - 00:00 | Rybaczówka Czerwone Diabły - LZS Borkowice | 1-1 |
12-12-2010 (N) - 00:00 | LZS Kujakowice - Fisie | 0-1 |