Login
Najpopularniejsze
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5-0
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
Top kluby
Oderka Opole - 7429
Stal Zawadzkie - 2543
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Puchar Okręg Katowice (2017/2018)
Puchar Okręg Katowice | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | LKS Radziechowy | 3 | 6 | 8 | - | 1 |
2. | Śląsk Świętochłowice | 2 | 6 | 9 | - | 3 |
3. | Polonia Łaziska G. | 2 | 6 | 6 | - | 4 |
4. | Spójnia Landek | 2 | 3 | 5 | - | 5 |
5. | RKS Grodziec | 2 | 3 | 4 | - | 5 |
Warta Kamieńskie Młyny | 2 | 3 | 4 | - | 5 | |
7. | Dąb Gaszowice | 2 | 3 | 2 | - | 3 |
8. | Skra Częstochowa | 1 | 0 | 4 | - | 5 |
9. | KS Wisła | 1 | 0 | 2 | - | 3 |
10. | KS 94 Rachowice | 1 | 0 | 0 | - | 2 |
11. | Unia Książenice | 1 | 0 | 0 | - | 3 |
12. | Gwarek Tarnowskie Góry | 1 | 0 | 0 | - | 5 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2018-04-25 - 17:00 | 1 | KS 94 Rachowice - Dąb Gaszowice | 0-2 |
2018-04-25 - 17:00 | 1 | KS Wisła - RKS Grodziec | 2-3 |
2018-04-25 - 17:00 | 1 | LKS Radziechowy - Gwarek Tarnowskie Góry | 5-0 |
2018-04-25 - 17:30 | 1 | Warta Kamieńskie Młyny - Unia Książenice | 3-0 |
2018-05-16 - 17:30 | 2 | LKS Radziechowy - Dąb Gaszowice | 3-0 v.o. |
2018-05-16 - 17:30 | 2 | Polonia Łaziska G. - Skra Częstochowa | 5-4 |
2018-05-16 - 17:30 | 2 | RKS Grodziec - Spójnia Landek | 1-3 |
2018-05-23 - 17:30 | 2 | Warta Kamieńskie Młyny - Śląsk Świętochłowice | 1-5 |
2018-05-22 - 17:30 | 3 | Polonia Łaziska G. - LKS Radziechowy | 1-0 |
2018-06-06 - 17:30 | 3 | Spójnia Landek - Śląsk Świętochłowice | 2-4 |