Login
Najpopularniejsze
- Górnik II Zabrze - Polonia Słubice 4-0
- LZS Ścinawa Nyska - Unia Krapkowice 0-8
- Motor Lublin - Puszcza Niepołomice 0-0
- Znicz Pruszków - Kotwica Kołobrzeg 4-0
- Olimpia Elbląg - Wieczysta Kraków 0-3
- Stal Rzeszów - Odra Opole 2-2
- GKS Tychy - LKS Nieciecza 0-2
- LZS Racławiczki - KS Twardawa 2-1
- Piast Strzelce Op. - LZS Walce 2-5
- LZS Jasienica G. - LKS Rusocin 4-2
Top kluby
Oderka Opole - 7531
Stal Zawadzkie - 2652
Victoria Chrościce - 1846
Borussia Dortmund - 1694
Odra Koźle - 1472
Hertha Berlin - 1390
Unia Kolonowskie - 1342
Małapanew Ozimek - 1296
Beskidy Bielsko-Biała - 1066
Anglia - 1022
Najnowsze terminarze
-
Liga MW (Tenis stołowy) -
III liga (Tenis stołowy) -
II liga (Tenis stołowy) -
II liga kobiet (Tenis stołowy) -
I liga kobiet (Tenis stołowy) -
I liga (Tenis stołowy) -
Juniorzy III liga Racibórz - Rybnik (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice (Piłka nożna) -
IV liga kobiet Katowice (Piłka ręczna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Trampkarze II liga Opole,
2024/2025
Kolejka 1 | ||
17-08-2024 (So) - 11:00 | Śląsk II Łubniany - Pogoń Prudnik | 12-1 |
28-08-2024 (Śr) - 18:00 | Swornica Czarnowąsy - Stal Brzeg | 2-0 |
11-09-2024 (Śr) - 17:00 | Małapanew Ozimek - AP Biała | - |
12-09-2024 (Cz) - 17:00 | Victoria Chrościce - Pomologia Prószków | - |
Kolejka 2 | ||
20-08-2024 (Wt) - 18:00 | Małapanew Ozimek - Śląsk II Łubniany | 6-3 |
20-08-2024 (Wt) - 17:00 | Pogoń Prudnik - Victoria Chrościce | 1-8 |
18-09-2024 (Śr) - 17:00 | AP Biała - Stal Brzeg | - |
18-09-2024 (Śr) - 18:00 | Pomologia Prószków - Swornica Czarnowąsy | - |
Kolejka 3 | ||
24-08-2024 (So) - 11:00 | Swornica Czarnowąsy - Pogoń Prudnik | 6-1 |
24-08-2024 (So) - 11:00 | Victoria Chrościce - Małapanew Ozimek | 1-9 |
24-08-2024 (So) - 11:00 | Śląsk II Łubniany - AP Biała | 0-4 |
25-09-2024 (Śr) - 18:00 | Stal Brzeg - Pomologia Prószków | - |
Kolejka 4 | ||
31-08-2024 (So) - 11:00 | AP Biała - Pomologia Prószków | 17-0 |
31-08-2024 (So) - 11:00 | Pogoń Prudnik - Stal Brzeg | 0-3 |
31-08-2024 (So) - 11:00 | Małapanew Ozimek - Swornica Czarnowąsy | 5-0 |
31-08-2024 (So) - 11:00 | Śląsk II Łubniany - Victoria Chrościce | 7-4 |
Kolejka 5 | ||
07-09-2024 (So) - 11:00 | Pomologia Prószków - Pogoń Prudnik | 2-8 |
07-09-2024 (So) - 10:00 | Stal Brzeg - Małapanew Ozimek | 3-1 |
07-09-2024 (So) - 11:00 | Swornica Czarnowąsy - Śląsk II Łubniany | 0-5 |
07-09-2024 (So) - 11:00 | Victoria Chrościce - AP Biała | 0-5 |
Kolejka 6 | ||
14-09-2024 (So) - 11:00 | AP Biała - Pogoń Prudnik | - |
14-09-2024 (So) - 11:00 | Małapanew Ozimek - Pomologia Prószków | - |
14-09-2024 (So) - 11:00 | Śląsk II Łubniany - Stal Brzeg | - |
14-09-2024 (So) - 11:00 | Victoria Chrościce - Swornica Czarnowąsy | - |
Kolejka 7 | ||
21-09-2024 (So) - 11:00 | Pomologia Prószków - Śląsk II Łubniany | - |
21-09-2024 (So) - 10:00 | Stal Brzeg - Victoria Chrościce | - |
21-09-2024 (So) - 11:00 | Swornica Czarnowąsy - AP Biała | - |
22-09-2024 (N) - 11:00 | Pogoń Prudnik - Małapanew Ozimek | - |
Kolejka 8 | ||
28-09-2024 (So) - 11:00 | AP Biała - Małapanew Ozimek | - |
28-09-2024 (So) - 11:00 | Pogoń Prudnik - Śląsk II Łubniany | - |
28-09-2024 (So) - 11:00 | Pomologia Prószków - Victoria Chrościce | - |
28-09-2024 (So) - 10:00 | Stal Brzeg - Swornica Czarnowąsy | - |
Kolejka 9 | ||
05-10-2024 (So) - 10:00 | Śląsk II Łubniany - Małapanew Ozimek | - |
05-10-2024 (So) - 10:00 | Victoria Chrościce - Pogoń Prudnik | - |
05-10-2024 (So) - 10:00 | Swornica Czarnowąsy - Pomologia Prószków | - |
05-10-2024 (So) - 10:00 | Stal Brzeg - AP Biała | - |
Kolejka 10 | ||
12-10-2024 (So) - 10:00 | AP Biała - Śląsk II Łubniany | - |
12-10-2024 (So) - 10:00 | Małapanew Ozimek - Victoria Chrościce | - |
12-10-2024 (So) - 10:00 | Pogoń Prudnik - Swornica Czarnowąsy | - |
12-10-2024 (So) - 10:00 | Pomologia Prószków - Stal Brzeg | - |
Kolejka 11 | ||
19-10-2024 (So) - 10:00 | Pomologia Prószków - AP Biała | - |
19-10-2024 (So) - 10:00 | Stal Brzeg - Pogoń Prudnik | - |
19-10-2024 (So) - 10:00 | Swornica Czarnowąsy - Małapanew Ozimek | - |
19-10-2024 (So) - 10:00 | Victoria Chrościce - Śląsk II Łubniany | - |
Kolejka 12 | ||
26-10-2024 (So) - 10:00 | Pogoń Prudnik - Pomologia Prószków | - |
26-10-2024 (So) - 10:00 | Małapanew Ozimek - Stal Brzeg | - |
26-10-2024 (So) - 10:00 | Śląsk II Łubniany - Swornica Czarnowąsy | - |
26-10-2024 (So) - 10:00 | AP Biała - Victoria Chrościce | - |
Kolejka 13 | ||
02-11-2024 (So) - 10:00 | Pogoń Prudnik - AP Biała | - |
02-11-2024 (So) - 10:00 | Pomologia Prószków - Małapanew Ozimek | - |
02-11-2024 (So) - 10:00 | Stal Brzeg - Śląsk II Łubniany | - |
02-11-2024 (So) - 10:00 | Swornica Czarnowąsy - Victoria Chrościce | - |
Kolejka 14 | ||
09-11-2024 (So) - 10:00 | Małapanew Ozimek - Pogoń Prudnik | - |
09-11-2024 (So) - 10:00 | Śląsk II Łubniany - Pomologia Prószków | - |
09-11-2024 (So) - 10:00 | Victoria Chrościce - Stal Brzeg | - |
09-11-2024 (So) - 10:00 | AP Biała - Swornica Czarnowąsy | - |