Login
Najpopularniejsze
- Górnik II Zabrze - Polonia Słubice 4-0
- LZS Ścinawa Nyska - Unia Krapkowice 0-8
- Motor Lublin - Puszcza Niepołomice 0-0
- Znicz Pruszków - Kotwica Kołobrzeg 4-0
- Olimpia Elbląg - Wieczysta Kraków 0-3
- Stal Rzeszów - Odra Opole 2-2
- GKS Tychy - LKS Nieciecza 0-2
- LZS Racławiczki - KS Twardawa 2-1
- Piast Strzelce Op. - LZS Walce 2-5
- LZS Jasienica G. - LKS Rusocin 4-2
Top kluby
Oderka Opole - 7531
Stal Zawadzkie - 2652
Victoria Chrościce - 1846
Borussia Dortmund - 1694
Odra Koźle - 1472
Hertha Berlin - 1390
Unia Kolonowskie - 1342
Małapanew Ozimek - 1296
Beskidy Bielsko-Biała - 1066
Anglia - 1022
Najnowsze terminarze
-
Liga MW (Tenis stołowy) -
III liga (Tenis stołowy) -
II liga (Tenis stołowy) -
II liga kobiet (Tenis stołowy) -
I liga kobiet (Tenis stołowy) -
I liga (Tenis stołowy) -
Juniorzy III liga Racibórz - Rybnik (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice (Piłka nożna) -
IV liga kobiet Katowice (Piłka ręczna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka ręczna -
I liga kobiet,
2024/2025
Kolejka 1 | ||
31-08-2024 (So) - 00:00 | MKS Lublin - Sośnica Gliwice | - |
31-08-2024 (So) - 16:00 | Gmina Kobierzyce - Piłka Ręczna Koszalin | 30-27 |
01-09-2024 (N) - 16:00 | Start Elbląg - MKS Gniezno | 34-34 ► |
01-09-2024 (N) - 16:00 | Zagłębie Lubin - Szczypiorno Kalisz | 35-14 |
03-09-2024 (Wt) - 20:30 | Ruch Chorzów - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 31-29 |
Kolejka 2 | ||
11-09-2024 (Śr) - 20:30 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin | - |
14-09-2024 (So) - 16:00 | Gmina Kobierzyce - Ruch Chorzów | - |
14-09-2024 (So) - 15:30 | Szczypiorno Kalisz - MKS Lublin | - |
14-09-2024 (So) - 16:00 | Sośnica Gliwice - Start Elbląg | - |
15-09-2024 (N) - 16:00 | Piłka Ręczna Koszalin - MKS Gniezno | - |
Kolejka 3 | ||
18-09-2024 (Śr) - 20:30 | Zagłębie Lubin - Gmina Kobierzyce | - |
21-09-2024 (So) - 16:00 | MKS Lublin - Piotrcowia Piotrków Tryb. | - |
21-09-2024 (So) - 18:00 | Start Elbląg - Szczypiorno Kalisz | - |
21-09-2024 (So) - 18:00 | MKS Gniezno - Sośnica Gliwice | - |
22-09-2024 (N) - 18:00 | Ruch Chorzów - Piłka Ręczna Koszalin | - |
Kolejka 4 | ||
05-10-2024 (So) - 00:00 | Piłka Ręczna Koszalin - Sośnica Gliwice | - |
05-10-2024 (So) - 00:00 | Szczypiorno Kalisz - MKS Gniezno | - |
05-10-2024 (So) - 00:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Start Elbląg | - |
05-10-2024 (So) - 00:00 | Gmina Kobierzyce - MKS Lublin | - |
05-10-2024 (So) - 00:00 | Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin | - |
Kolejka 5 | ||
12-10-2024 (So) - 00:00 | Zagłębie Lubin - Piłka Ręczna Koszalin | - |
12-10-2024 (So) - 00:00 | MKS Lublin - Ruch Chorzów | - |
12-10-2024 (So) - 00:00 | Start Elbląg - Gmina Kobierzyce | - |
12-10-2024 (So) - 00:00 | MKS Gniezno - Piotrcowia Piotrków Tryb. | - |
12-10-2024 (So) - 00:00 | Sośnica Gliwice - Szczypiorno Kalisz | - |
Kolejka 6 | ||
19-10-2024 (So) - 00:00 | Zagłębie Lubin - MKS Lublin | - |
19-10-2024 (So) - 00:00 | Ruch Chorzów - Start Elbląg | - |
19-10-2024 (So) - 00:00 | Gmina Kobierzyce - MKS Gniezno | - |
19-10-2024 (So) - 00:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Sośnica Gliwice | - |
19-10-2024 (So) - 00:00 | Piłka Ręczna Koszalin - Szczypiorno Kalisz | - |
Kolejka 7 | ||
02-11-2024 (So) - 00:00 | MKS Lublin - Piłka Ręczna Koszalin | - |
02-11-2024 (So) - 00:00 | Start Elbląg - Zagłębie Lubin | - |
02-11-2024 (So) - 00:00 | MKS Gniezno - Ruch Chorzów | - |
02-11-2024 (So) - 00:00 | Sośnica Gliwice - Gmina Kobierzyce | - |
02-11-2024 (So) - 00:00 | Szczypiorno Kalisz - Piotrcowia Piotrków Tryb. | - |
Kolejka 8 | ||
09-11-2024 (So) - 00:00 | Piłka Ręczna Koszalin - Piotrcowia Piotrków Tryb. | - |
09-11-2024 (So) - 00:00 | Gmina Kobierzyce - Szczypiorno Kalisz | - |
09-11-2024 (So) - 00:00 | Ruch Chorzów - Sośnica Gliwice | - |
09-11-2024 (So) - 00:00 | Zagłębie Lubin - MKS Gniezno | - |
09-11-2024 (So) - 00:00 | MKS Lublin - Start Elbląg | - |
Kolejka 9 | ||
28-12-2024 (So) - 00:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Gmina Kobierzyce | - |
28-12-2024 (So) - 00:00 | Szczypiorno Kalisz - Ruch Chorzów | - |
28-12-2024 (So) - 00:00 | Sośnica Gliwice - Zagłębie Lubin | - |
28-12-2024 (So) - 00:00 | MKS Gniezno - MKS Lublin | - |
28-12-2024 (So) - 00:00 | Start Elbląg - Piłka Ręczna Koszalin | - |
Kolejka 10 | ||
04-01-2025 (So) - 00:00 | Piłka Ręczna Koszalin - Gmina Kobierzyce | - |
04-01-2025 (So) - 00:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Ruch Chorzów | - |
04-01-2025 (So) - 00:00 | Szczypiorno Kalisz - Zagłębie Lubin | - |
04-01-2025 (So) - 00:00 | Sośnica Gliwice - MKS Lublin | - |
04-01-2025 (So) - 00:00 | MKS Gniezno - Start Elbląg | - |
Kolejka 11 | ||
11-01-2025 (So) - 00:00 | Ruch Chorzów - Gmina Kobierzyce | - |
11-01-2025 (So) - 00:00 | Zagłębie Lubin - Piotrcowia Piotrków Tryb. | - |
11-01-2025 (So) - 00:00 | MKS Lublin - Szczypiorno Kalisz | - |
11-01-2025 (So) - 00:00 | Start Elbląg - Sośnica Gliwice | - |
11-01-2025 (So) - 00:00 | MKS Gniezno - Piłka Ręczna Koszalin | - |
Kolejka 12 | ||
18-01-2025 (So) - 00:00 | Piłka Ręczna Koszalin - Ruch Chorzów | - |
18-01-2025 (So) - 00:00 | Gmina Kobierzyce - Zagłębie Lubin | - |
18-01-2025 (So) - 00:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - MKS Lublin | - |
18-01-2025 (So) - 00:00 | Szczypiorno Kalisz - Start Elbląg | - |
18-01-2025 (So) - 00:00 | Sośnica Gliwice - MKS Gniezno | - |
Kolejka 13 | ||
25-01-2025 (So) - 00:00 | Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów | - |
25-01-2025 (So) - 00:00 | MKS Lublin - Gmina Kobierzyce | - |
25-01-2025 (So) - 00:00 | Start Elbląg - Piotrcowia Piotrków Tryb. | - |
25-01-2025 (So) - 00:00 | MKS Gniezno - Szczypiorno Kalisz | - |
25-01-2025 (So) - 00:00 | Sośnica Gliwice - Piłka Ręczna Koszalin | - |
Kolejka 14 | ||
01-02-2025 (So) - 00:00 | Piłka Ręczna Koszalin - Zagłębie Lubin | - |
01-02-2025 (So) - 00:00 | Ruch Chorzów - MKS Lublin | - |
01-02-2025 (So) - 00:00 | Gmina Kobierzyce - Start Elbląg | - |
01-02-2025 (So) - 00:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - MKS Gniezno | - |
01-02-2025 (So) - 00:00 | Szczypiorno Kalisz - Sośnica Gliwice | - |
Kolejka 15 | ||
08-02-2025 (So) - 00:00 | MKS Lublin - Zagłębie Lubin | - |
08-02-2025 (So) - 00:00 | Start Elbląg - Ruch Chorzów | - |
08-02-2025 (So) - 00:00 | MKS Gniezno - Gmina Kobierzyce | - |
08-02-2025 (So) - 00:00 | Sośnica Gliwice - Piotrcowia Piotrków Tryb. | - |
08-02-2025 (So) - 00:00 | Szczypiorno Kalisz - Piłka Ręczna Koszalin | - |
Kolejka 16 | ||
15-02-2025 (So) - 00:00 | Piłka Ręczna Koszalin - MKS Lublin | - |
15-02-2025 (So) - 00:00 | Zagłębie Lubin - Start Elbląg | - |
15-02-2025 (So) - 00:00 | Ruch Chorzów - MKS Gniezno | - |
15-02-2025 (So) - 00:00 | Gmina Kobierzyce - Sośnica Gliwice | - |
15-02-2025 (So) - 00:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Szczypiorno Kalisz | - |
Kolejka 17 | ||
22-02-2025 (So) - 00:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Piłka Ręczna Koszalin | - |
22-02-2025 (So) - 00:00 | Szczypiorno Kalisz - Gmina Kobierzyce | - |
22-02-2025 (So) - 00:00 | Sośnica Gliwice - Ruch Chorzów | - |
22-02-2025 (So) - 00:00 | MKS Gniezno - Zagłębie Lubin | - |
22-02-2025 (So) - 00:00 | Start Elbląg - MKS Lublin | - |
Kolejka 18 | ||
01-03-2025 (So) - 00:00 | Gmina Kobierzyce - Piotrcowia Piotrków Tryb. | - |
01-03-2025 (So) - 00:00 | Ruch Chorzów - Szczypiorno Kalisz | - |
01-03-2025 (So) - 00:00 | Zagłębie Lubin - Sośnica Gliwice | - |
01-03-2025 (So) - 00:00 | MKS Lublin - MKS Gniezno | - |
01-03-2025 (So) - 00:00 | Piłka Ręczna Koszalin - Start Elbląg | - |